Loading…

Robert Berisha feston ditëlindjen, urimi i Patrisit më i veçanti nga të gjithë

  • 28/01/2021 | 22:07

Robert Berisha feston ditëlindjen, urimi i Patrisit më i veçanti nga të gjithë

Robert Berisha është personazh shumë i njohur në vendin tonë.


Së pari u bë i njohur si burri i Norës, e pastaj edhe si muzikant, e së fundmi edhe këngëtar.

Sot, Roberti feston 43 vjetorin e lindjes.

E në mesin e urimeve, urim të veçantë ai mori edhe nga vëllai i tij, Patrisi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë