Loading…

Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun? Diçka po zihet, thotë ai

  • 11/09/2019 | 23:45

Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun? Diçka po zihet, thotë ai

Këngëtari Robert Berisha, i cili para disa jave lajmëroi ndarjen e tij nga Nora Istrefi duket se shpejt e ka harruar ish gruan e tij.


Ai është në Turqi ku po xhiron një emision me Big Maman ndërkohë që sot është parë në shoqëri të modeles Jessica Kadiu.

E derisa fillimisht u raportua se nuk njihej vajza me të cilën shoqërohej Roberti, tanimë ajo dihet kush është dhe është Jessica Kadiu.

Roberti nuk ka thënë asgjë për këto shkrime përveç një foto në InstaStory bashkë me Jessica Kadiun, reperen Rina Balaj dhe disa vajza të tjera.

“Diçka po zihet”, ka shkruar Roberti, derisa në fotografinë tjetër ka paralajmëruar një projekt të ri.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë