Loading…
Robert Berisha publikon këngë të re në duet me Nurteel |VIDEO
  • 14/10/2018 | 17:45

Robert Berisha publikon këngë të re në duet me Nurteel |VIDEO

Është publikuar edhe një bashkëpunim i Robert Berishës.


Kësaj radhe, artisti erdhi në duet me producentin Nurteel për këngën ‘Xhelozi.

Për muzikën dhe tekstin është kujdesur vetë producenti me ndihmën e Ghulo.

Kënga është e shoqëruar me videoklip të cilin mund ta shihni në videon e mëposhtme./Prive.al

Më të fundit
...
  • 22/03/2019 | 23:46
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë