Loading…

Robert Berisha rehatohen në konvikti: Kështu kalon kohën e lirë

  • 26/03/2020 | 19:07

Robert Berisha rehatohen në konvikti: Kështu kalon kohën e lirë

Këngëtari Robert Berisha ka një javë që është duke qëndruar i karantinuar në konviktet e Prishtinës, ku fillimisht pati shumë kritika për atë vend, ndërsa tani dukes se është adaptuar, transmeton Gazeta Metro.


Më pas këngëtari përmes një postimi tha se ato fjalë i kishte thënë nga nervozizmi dhe se aty kushtet ishin në rregull dhe trajtimi ishte i duhur.

Ai gjithashtu gjatë ditëve që lamë pas kërkoi edhe një sint për të këndur, i cili hiq më larg se ditën e ardhshme iu sekuestruar.

Por gjatë ditës së sotme ai ka postuar një storye ku shihej duke u kaluar kohën e lirë duke luajtur me menaxherin e Taynes. Dyshja shihej duke luajtur biliar në hapërsirat e konviktit.

Robert Berisha dhe gjithë të tjerët do të qëndrojnë për dy javë në karantinë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë