Loading…

Roberti do të ‘xhelozojë’, ja kush po e ledhaton Lauretën

  • 19/08/2022 | 13:08

Roberti do të ‘xhelozojë’, ja kush po e ledhaton Lauretën

Laureta Maçedonci, po vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.


Që kur ajo e bëri publike lidhje me artistin, Robert Berishën, vëmendja e gjithë portaleve është te ata të dy.

Lidhja e tyre duket se ka nisur që një kohë të gjatë, ani muaj më parë treguan se janë në një romancë.

Çifti në fjalë po jetojnë dashurinë e tyre, ani pse shpesh herë Roberti është në udhëtime për shkak të profesionit.

E kur nuk është Roberti, Laureta del me shoqërinë e saj, e këtë e ka dëshmuar përmes një foto, ku shihet duke e ledhatuar një shoqe./ORAinfo/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë