Loading…

Robin Krasniqi: Do jepja jetën që të isha në vendin e Granit Xhakës

  • 04/12/2022 | 13:12

Robin Krasniqi: Do jepja jetën që të isha në vendin e Granit Xhakës

Dhimbja e luftës vazhdon të jetë prezente tek shqiptarët e Kosovës. Kjo u nxor në pah në ndeshjen Zvicër-Serbi. Protagonisti i ndeshjes ishte Granit Xhaka, një tjetër shqiptar i Kosovës, por i rritur në Zvicër.


Boksieri i njohur, Robin Krasniqi deklaroi se e ka parë me mjaft emocion ndeshjen Zvicër-Serbi.

Ai në një lidhje direkte deklaroi se do të jepte jetën për të qenë në fushën në vend të Xhakës.

“I kam parë me shumë emocion dhe kisha thënë se gjithçka në jetë do e jepja, vetëm të isha përballë serbëve aty”- u shpreh Krasniqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë