Loading…

Robini mahnit ndjekësit me vargjet dedikuar Marigonës në ditëlindjen e saj

  • 11/08/2022 | 11:31

Robini mahnit ndjekësit me vargjet dedikuar Marigonës në ditëlindjen e saj

Ish-Missi Marigona Krasniqi dje festoi ditëlindjen.


Si çift i famshëm që janë, Marigona dhe Robini që nga bërja publike e lidhjes së tyre ata gjithmonë e kanë shprehur dashurinë për njëri -tjetrin publikisht.

E ditëlindjet e tyre, shndërrohen në momente për deklarata dashurie publike.

Kjo ditëlindje është edhe më e veçantë për Marigonën pasi feston për herë të parë në pritje të ëmbël.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Robini na emocionoi me vargjet dedikuar Marigonës.

“Ti je dhurata më e madhe në jetën tem, e uroj që gjithë jetën të dhuroj vetëm dashni e buzëqeshje,” shkroi ndër të tjerash Robini.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robin Krasniqi (@robin_krasniqi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë