Loading…
Rojat e sigurisë rrahin keq nje fans të Elvana Gjatës në Pejë |VIDEO
  • 09/08/2018 | 17:35

Rojat e sigurisë rrahin keq nje fans të Elvana Gjatës në Pejë |VIDEO

Elvana Gjata, e cila së fundi ka publikuar këngë të reja, është duke mbajtur edhe koncerte të shumta në trojet shqiptare.

Një pjesë të mirë të koncerteve po i mban në Kosovë dhe së fundmi ishte në Pejë. Por, gjatë koncertit ka ndodhur një sherr i sjellë në këtë video nga të pranishmit. Në këtë video dallohen rojet e sigurisë të clubit të cilët qëllojnë në grushte një prej fansave të pranishëm.

Nuk dihet saktësisht se çfarë ka bërë fansi ndaj të cilit është reaguar në këtë mënyrë të dhunshme, por videoja e shpërndarë nga përdoruesit e rrjeteve sociale ka marrë komente të shumta.

1533795210699-480p from Vimeointv.al on Vimeo.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë