Loading…

Ronaldinho i buzëqeshur tregon se është infektuar me koronavirus

  • 25/10/2020 | 20:34

Ronaldinho i buzëqeshur tregon se është infektuar me koronavirus

Të gjithë e njohim si njërin nga lojtarët më të dashur dhe më fantastik që ka pasur bota e futbollit. Bëhet fjalë për ish-lojtarin e Barcelonës, PSG-së dhe Milanit, brazilianin Ronaldinho.


Para pak çasteve, përmes një adresimi në rrjetet e tij sociale, Ronaldinho i ka njoftuar ndjekësit e tij se ka rezultuar pozitiv në testin për virusin Covid-19.

Duket se Ronaldinho nuk e ka marr me panik këtë lajm pasi shihet i buzëqeshur, ashtu siç ishte gjatë gjithë karrierës së tij futbollistike.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë