Loading…
Ronaldinho me vetëm 6 euro në llogari viziton shtetin fqinj të Kosovës
  • 08/11/2018 | 09:57

Ronaldinho me vetëm 6 euro në llogari viziton shtetin fqinj të Kosovës

Ditë më parë është raportuar se Ronaldinho ka mbetur me vetëm 6 euro në llogari, ndërsa sot ai po qëndron në Beograd të Serbisë


Ylli brazilian, Ronaldinho është në Beograd për të regjistruar një video promovuese për Mozzart, transmeton GazetaMetro.

38 vjeçari është fotografuar në një hotel luksoz të Beogradit ku shihet duke biseduar me disa nga miqtë e tij.

Menaxheri i njohur, Zoran Stojadinovic e ka sjellur Ronaldinhon nga Parisi në Beograd vetëm për të regjistruar një video promovuese. /GazetaMetro/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë