Loading…

Ronaldo godet me top rojen e sigurisë, shkon ta shoh gjendjen e tij

  • 15/09/2021 | 09:05

Ronaldo godet me top rojen e sigurisë, shkon ta shoh gjendjen e tij

Cristiano Ronaldo startoi sot madje realizoi edhe golin e vetëm të pjesës së parë, në minutën e 13-të.


Pak para fillimit të ndeshjes, portugezi duke tentuar të shënojë e goditi me top rojen e sigurisë.

Ai menjëherë shkoi për ta shikuar gjendjen e sigurimit, gjest i cili u duartrokit nga shikuesit.

Kujtojmë se gjatë pjesës së parë me karton të kuq u ndëshkua Aaron Wan-Bissaka në minutën e 35-të, pas një ndërhyrje të ashpër në futbollistin e Young Boys.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë