Loading…
Ronaldo i ‘sëmurë’ pas shpejtësisë, këto janë 5 veturat e tij
  • 11/02/2018 | 16:37

Ronaldo i ‘sëmurë’ pas shpejtësisë, këto janë 5 veturat e tij

Cristiano Ronaldo është prej futbollistëve më të famshëm, dhe kjo vije tërësisht nga puna e madhe që ka bërë në fushin e blertë.


Por, fituesi i 5 topave të artë njihet edhe për një gjë tjetër. Ai është një nga lojtarët më të paguar  në botë, transmeton gazetametro.net.

E për këtë, nuk është edhe e çuditshme që në garazhet e tij ka disa vetura të ndryshme luksoze.

Duke nisur nga Porsche, Mercedes, Range Rover, Lamborghini e deri tek Buggati 1 milionësh.

Mania e Ronaldos pas veturave tregohet në këto 5 fotografi:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë