Loading…

Ronaldo investon në një biznes të ëndrrave: Ky është reagimi i Georginës

  • 07/06/2021 | 18:09

Ronaldo investon në një biznes të ëndrrave: Ky është reagimi i Georginës

Cristiano Ronaldo ka hyrë fuqishëm në botën e biznesit.


Ai sot ka bërë hapjen e njëri prej hoteleve më luksoze në Madrid. Georgina është kujdesur që të shfaqet joshëse duke vënë në pah bukurinë e saj. Ajo u shpreh se është krenare për çdo arritje të burrit të saj

“Urime @cristiano për hapjen e këtij hoteli ëndërr, në zemër të Madridit. Unë jam akoma e ngazëllyer për atë që po ndërtoni, me kaq shumë përpjekje dhe guxim. Ju ftoj të vizitoni këtë hapësirë ​​që do t’ju entuziazmojë dhe do t’ju bëjë të ëndërroni” shkroi ajo krahë fotografive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë