Loading…
Ronaldo kundër tifozëve të Realit, mbrëmë bëri gjestin e vitit
  • 11/02/2018 | 12:58

Ronaldo kundër tifozëve të Realit, mbrëmë bëri gjestin e vitit

Ronaldo i doli në ndihmë Benzemas në “Bernabeu”, duke iu kërkuar tifozëve që ta duartrokasin e mos ta vërshëllejnë.


Në një tjetër paraqitje të dobët, mbrëmë ndaj Sociedadit, Benzema kishte disa raste shënimi, por nuk arriti të finalizojë.

Paraqitja jo e mirë bëri që francezi të vërshëllehet nga tifozët.

Kjo ndodhi pak para fundit, kur Benzema nuk shënoi i vetëm përballë portierit, 2 metra larg portës.

Por, ishte Cristiano Ronaldo, ai që iu drejtua tifozëve në Bernabeu që mos të vërshëllejnë por ta duartrokasin francezin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë