Loading…

Ronaldo nuk luan në ‘Trofeo Berlusconi’, Juventusi publikon listën e lojtarëve të grumbulluar

  • 31/07/2021 | 13:14

Ronaldo nuk luan në ‘Trofeo Berlusconi’, Juventusi publikon listën e lojtarëve të grumbulluar

Cristiano Ronaldo nuk do të marrë pjesë në turneun parasezonal, “Trofeo Berlusconi”.


Juventusi do të marrë pjesë në turneun parasezonal ku do të ndeshet me Monzan në kuadër të “Trofeo Berlusconi”.

Mirëpo, “Bianconerët” duhet ta bëjnë këtë gjë pa yllin e tyre, Cristiano Ronaldon.

Ronaldo sapo është rikthyer në Juventus pas pushimeve dhe siç duket do t’i vazhdojë ato edhe pak, pasi ai nuk është grumbulluar për ndeshjet e këtij turneu nga Massimiliano Allegri.

Më poshtë gjeni listën e plotë të ljotarëve të ftuar nga Allegri.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë