Loading…

Ronela Hajati befason fansat, publikon këngën e re

  • 20/09/2019 | 19:35

Ronela Hajati befason fansat, publikon këngën e re

Atëherë kur mendon se vera ka qenë e tejmbushur me klipe dhe hite, Ronela Hajati surprizon sërish.


Këngëtarja shqiptare ka publikuar një këngë të re që titullohet “MVP” dhe që siç thotë ajo është vetëm për qejfin e saj.

Përmes Instagramit, Ronela njofton publikimin e këngës së re me një klip mjaft interesant bardhezi.

“Kjo këngë është për qejf, atëherë kur mendon se dhe nëse ke problemet më të mëdha, do egzistojë gjithmonë një qoshe ku mund të kërcesh! Ju dua!”, shkruan Ronela.

Ajo shfaqet me look-un e ri, flokët e shkurtër dhe të errët që i shkojnë shumë.

Kënga e fundit nga Ronela Hajati ishte “Lage”, një këngë tipike verore që dogji club-et sezonin e verës.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë