Loading…

Ronela Hajati befason me deklaratën e fundit

  • 24/11/2022 | 23:05

Ronela Hajati befason me deklaratën e fundit

Artistja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, krahas angazhimeve profesionale aktive mbetet edhe në rrjete sociale.


Së fundmi këngëtarja në një postim në “Instagram”  u shpreh se ka nevojë për dashuri.

“Dikush duhet të më bëjë të dashurohem sepse jam një grumbull gurësh pa ndjenja për momentin”, shkroi ajo.

Theksojmë se Ronela këtë vit publikoi projekte të shumta muzikore dhe mbajti koncerte të ndryshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë