Loading…

Ronela Hajati: Komenti më i keq që lexoj për vetën është krahasimi me lopën

  • 31/10/2022 | 16:16

Ronela Hajati: Komenti më i keq që lexoj për vetën është krahasimi me lopën

Ronela Hajati shpesh ka treguar hapur komentet negative që ajo ka pranuar.


Format e saj trupore e pesha e bëjnë atë të komentohet shumë.

Së fundmi ka folur sërish për këtë pjesë duke thënë se komenti më i keq që merr për veten është kur e krahasojnë me lopën.

“Komenti më i keq që lexoj për vetën është krahasimi me lopën…98 për qind e këtyre komenteve vijnë nga gjinia mashkullore”, tha ajo.

“Lopa shkretë ka bardh dhe ‘sise’. Unë nuk kam asnjërën nga këto më vjen keq…më gjeni kafshë tjetër urgjent. Dragua prsh. Që dhe t’ju djeg në të njëjtën kohë, të bëj të paktën një gjë për ju”, u shpreh në vazhdim Hajati.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë