Loading…

Ronela Hajati ndan imazhe me dukje tërheqëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

  • 18/06/2021 | 14:22

Ronela Hajati ndan imazhe me dukje tërheqëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Këngëtarja duket mjaft bukur në postimin e fundit.


Ronela Hajati është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe publikon vazhdimisht imazhe të cilat marin vëmendjen e publikut.

Në postimin e fundit ajo duket tërheqëse teksa ajo i ka kushtuar vëmendje paraqitjes mjaft shumë, duke ndarë pamje nga prapaskenat e klipit muzikor nga dueti me reperin e njohur shqiptar Vig Poppa.

“Alo”, titullohet kënga e re e Ronelës nga albumi “Rron”, e cila pritet të publikohet më 20 qershor bashkë me videoklip.

Bashkëpunëtorët e këngëtares në këtë projekt janë Cekic Beatz, Max Productional dhe Eri Dee.

“Unë apo unë? Kush po e pret “ALO” këtë të dielë?”, shkroi Ronela në mbishkrimin e fotografive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë