Loading…

Ronela Hajati ndryshon pamjen: Befason për të mirë fansat

  • 29/09/2020 | 21:17

Ronela Hajati ndryshon pamjen: Befason për të mirë fansat

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, nuk e ka problem ti ndërroj ngjyrat edhe stilet e flokëve.


Madje janë të shpeshta rastet kur e bën një gjë të tillë. Së fundmi këngëtarja është shndërruar në një kaçurrele shumë seksi.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka pranuar komente të shumta nga ndjekësit të cilën e kanë komplimentuar për dukjen.

 

View this post on Instagram

 

Kaçurrel 😋

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Ronela Hajati është shumë e dashur për publikun shqiptar edhe për sa u përket projekteve muzikore.

Hajati ka paralajmëruar lansimin e projektit të ri, i cili do të jetë i qasshëm në platformat digjitale.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë