Loading…

Ronela Hajati ndryshon pamjen

  • 11/09/2019 | 16:43

Ronela Hajati ndryshon pamjen

Vendosi edhe ajo ti përshtatet modes së fundit të flokëve të shkurtër dhe duhet pranuar se duket mjaft bukur. Ronela ka vendosur së fundmi të shkurtojë flokët në gjatësinë mbi supe, siç kemi parë të bëjnë shumë personazhe të njohur, ndërsa ka postuar në Instagram disa foto me lookun e ri.


Ky model i ri flokësh duket mjaft bukur tek këngëtarja e cila madje me humor i ka vendosur vetes edhe një mjekër të bardhë, duke u shfaqur në versionin mashkull.

Ronela festoi pak ditë më parë ditëlindjen në një festë të çmendur, ndërsa nuk munguan dhuratat e shtrenjta dhe momentet e veçanta të cilat këngëtarja i shpërndau në instagramin e saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë