Loading…
Ronela Hajati pozon topless |FOTO
  • 10/10/2018 | 09:41

Ronela Hajati pozon topless |FOTO

Këngëtarja Ronela Hajati shquhet për stilin e saj të vecantë dhe mjaft ekstravagant.


Por këtë herë ajo ka vendosur të publikojë në rrjete sociale një foto ku shfaqet topless, ndërkohë që pozon me kurriz.

Përvec fotos mjaft sensual ku bien në sy edhe të pasmet e këngëtares.

Përvec fotos duket se këngëtarja ka vendosur që nuk ka dëshirë që ndjekësit të komentojnë në foto duke e hequr këtë akses nga foto.

Pritet që Ronela të publikojë së shpejti një produksion muzikor të ri.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë