Loading…

Ronela Hajati publikon këngët e reje bashkë me videoklip

  • 14/02/2020 | 18:53

Ronela Hajati publikon këngët e reje bashkë me videoklip

Sot ka qenë një ditë mjaft aktive për artistët e estradës sonë që kanë sjellë një numër të madh projektesh muzikore, dhe pritet edhe disa projekte të reja të publikohen gjatë mbrëmjes.


Ronela Hajati ka publikuar jo një po dy këngë, të cilat përfshihen në një video të vetme.

Për muzikën dhe tekstin e të dyjave është kujdesur vet Ronela, teksa incizimi është bërë në studion e Tull Production.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë