Loading…

Ronela Hajati rikthehet në Tiranë dhe bën postimin prekës: Nuk e keni idenë sa qava

  • 20/05/2022 | 15:18

Ronela Hajati rikthehet në Tiranë dhe bën postimin prekës: Nuk e keni idenë sa qava

Ditën e djeshme Ronela Hajati është rikthyer në Tiranë pasi ka përfunduar eksperienca e saj në Eurovizion.


Pas kësaj ajo ka publikuar në Insta Story një foto të saj, ku shkruan: “Ju nuk e keni idenë sa qava kur u ktheva në Tiranë. Kemi tre javë që qajmë nga emocionet dhe tani mbaroi! Unë kam marrë shumë dashuri nga shtetet dhe nga njerëzit.

Tani le të rikthehet vajza e keqe, kemi shumë projekte për të mbaruar kështu që nuk ka pushim për mua, ju dua”.

E ndonëse ajo mori ofendim sërish Ronela duket se nuk dorëzohet, por mesa duket kulmi i saj është duke ardhur.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë