Loading…

Ronela Hajati shfaqet super seksi me bikini nga plazhi

  • 09/07/2020 | 22:34

Ronela Hajati shfaqet super seksi me bikini nga plazhi

Ronela ka reklamuar këmbët në fotografinë e fundit.


Ronela Hajati së fundi ka realizuar një fotosesion, në të cilin u shfaq atraktive e veshur me bikini. Këngëtarja, së fundi publikoi një fotografi të re nga ai fotosesion, ku vë në plan të parë këmbët seksi teksa pozon në plazh.

“Plazhiste”, ka shkruar Ronela sipër fotos, në të cilën nuk munguan komentet e shumta nga ana e ndjekësve të saj.

Kujtojmë se Ronela Hajati ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, i cili pritet të publikohet shumë shpejt.

 

View this post on Instagram

 

Plazhiste 😇 @iljanstermolli @sagerimakeup

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë