Loading…

Ronela Hajati sjell poza joshëse për fansat nga New York

  • 10/11/2021 | 19:02

Ronela Hajati sjell poza joshëse për fansat nga New York

Këngëtarja erdhi me paraqitje mjaft të bukur në postimin e fundit.

Ronela Hajati është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe publikon vazhdimisht imazhe të cilat marrin vëmendjen e publikut, shkruan lajmi.net.

Në postimin e fundit ajo duket tërheqëse ku erdhi me paraqitjen elegante, duke ndarë pamje nga teksa shihet se ka vendosur t`u dhurojë disa pamje atraktive fansave në rrjete sociale.

Ronela shihet me veshjen plot stil ngjyrë të zezë dhe grimin e lehtë në pjesën e syve teksa pozon duke treguar këndet e saja më të mira.

“Jam shumë e mirë por ti nuk do të dëshiroje të ngatërrohesh me mua”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografive.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë