Loading…

Rovena Stefa: Ma gjeni një burrë në Kosovë dhe nuk iki nga këtu

  • 21/05/2022 | 08:07

Rovena Stefa: Ma gjeni një burrë në Kosovë dhe nuk iki nga këtu

Këngëtarja Rovena Stefa ka folur në një intervistë së fundi për lidhjen që ka me Kosovën.


Ajo në ATV ka thënë se ka gjetur një dashuri aq të madhe te populli i Kosovës dhe se ndihet si në shtëpi.

“Kam gjetur një dashuri aq të madhe te populli në Kosovë, saqë jam ndier si në shtëpinë time”, ka thënë ajo.

Stefa duke qeshur ka kërkuar edhe që t’ia gjejnë një burrë nga Kosovë, duke thën se s’largohet më.

“Ma gjeni edhe një burrë këtu dhe nuk iki fare pastaj”, ka deklaruar Stefa.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë