Loading…

Roza Lati fotografon trupin nga afër teksa shfaqet me bikini

  • 11/06/2021 | 10:13

Roza Lati fotografon trupin nga afër teksa shfaqet me bikini

Prezantuesja e njohur ka nisur ditën në bikini.


Roza Lati njihet si njëra ndër moderatoret më seksi të ekranit shqiptar.

Ajo është mjaft aktive me publikime të ndryshme në rrjete sociale, prej ku edhe ndan imazhe apo video nga pushimet së fundi.

Roza në fotot e fundit të publikuara në Instagram u shfaq në bikini ngjyrë rozë neoni të cilat mezi i mbulonin pjesët intime asaj.

Ajo shihej duke pozuar për kamerën teksa vuri në pah linjat e bujshme trupore, të cilat nuk ka turp t`i shfaq thuajse asnjëherë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë