Loading…

Rozana Radi pritet të bëhet pjesë e BigBrother VIP?

  • 09/10/2021 | 11:22

Rozana Radi pritet të bëhet pjesë e BigBrother VIP?

Big Brother VIP startoi më 5 Tetor duke bërë bujë të madhe. Natën e spektaklit u prezantuan 14 VIP-at, por gjithsesi, Arbana Osmani përsëriti disa herë se këta janë VIP-at për momentin, pasi do të ketë hyrje të reja më vonë, kur të fillojnë dhe eleminimet e para.

Rozana Radi është një nga këngëtaret, e cila po përflitet për hyrjen në Big Brother VIP. Ajo vetë ka ngritur dyshime me disa postime në Instagram Story.

Rozana ka ripostuar dy herë rreth Big Brother VIP.

‘BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht ne platformen IPKO, ne dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagese shtese, te numeruara 31 dhe 32 ne listen e kanaleve, si dhe permbledhjen javore ne kanalin TOP Channel’.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë