Loading…

Rrah babanë dhe vëllanë: Arrestohet prishtinasi

  • 25/10/2019 | 12:57

Rrah babanë dhe vëllanë: Arrestohet prishtinasi

Një person nga Prishtinë është arrestuar nga policia e Kosovës, pasi ka rrahur babanë dhe vëllanë e tij, shkruan Gazeta Metro.


Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur dy viktimat meshkuj K-Shqiptarë (babanë dhe vëllanë e tij ).

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë