Loading…

Rrah gruan dhe djalin, arrestohet pejani

  • 14/10/2019 | 14:21

Rrah gruan dhe djalin, arrestohet pejani

Është arrestuar një person i dyshuar gjatë ditës së djeshme në Pejë, pasi që kishte rrahur gruan dhe djalin e tij, shkruan Gazeta Metro.


Këtë e ka bërë të ditur Policia e Kosovës, në njoftimin e së cilës thuhet se si pasojë e këtij sulmi fizik, viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit të shtetit, të dyshuarit iu është caktuar masa e ndalimit policor dhe i njëjti dërgohet në mbajtje.

Njoftimi i plotë:

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar për shkak se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe djalin e tij të dy K/Shqiptarë. Si pasojë e sulmit viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me aktvendim të prokurorit të shtetit të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor dhe i njëjti dërgohet në mbajtje… /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë