Loading…
Rrahen asamblistët e Preshevës |VIDEO
  • 20/08/2018 | 14:52

Rrahen asamblistët e Preshevës |VIDEO

Përderisa në foltore ishte këshilltari nga radhët e PDSH-së Shpat Aliu i cili po debatonte me kryetarin e komunës së Preshevës Shqiprim Arifi.


Ky i fundit ishte ngritur në këmbë ku situata ishte shumë e tensionuar nga ana tjetër ndërmjet këshilltarëve Rinor Krasniqi nga radhët e PVD-së dhe Fatlum Kadriu  këshilltarë nga radhët e Alternativës për Ndryshim situata kishte eskaluar dhe debati verbal ka kaluar në grushta nga këta dy këshillarë.

Këto janë vetëm disa pamje ku RTV Aldi ka arritur ti sigurojë, ndërkaq menjëher është ndërprerë dhe seanca për një pauzë të shkurtër.

Për më shumë video më poshtë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë