Loading…

Rrahen mes vete pesë pejanë: Një përfundon në spital, një në polici, tre në shtëpi

  • 23/05/2020 | 11:28

Rrahen mes vete pesë pejanë: Një përfundon në spital, një në polici, tre në shtëpi

FOTO ilustruese

Gjatë ditës së djeshme pesë qytetarë të Pejës pas një mosmarrëveshjeje janë rrahur mes vete, ku si pasojë njëri pas plagëve të marra ka përfunduar në spital, njëri është ndalur në polici, ndërsa tre tjerë janë lëshuar për në shtëpi, shkruan Gazeta Metro.


Janë arrestuar pesë të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete.

“Njëri nga të dyshuarit është ndalur në Spitalin e Pejës për tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportom 24 orësh të Policisë së Kosovës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë