Loading…
Rrahen tri gra në Beograd, përveç grushteve, nuk mungojnë as të sharat
  • 20/02/2019 | 10:39

Rrahen tri gra në Beograd, përveç grushteve, nuk mungojnë as të sharat

Gratë nuk rrehen shpesh vetëm kur e bëjnë përkujdesen  që një regjion i tërë ta kuptojë, kjo ka ndodhur edhe me një përleshje brutale e tri grave në Beograd, e cila është shpërndarë edhe nga media të ndryshme të Ballkanit, transmeton Gazeta Metro.


Sipas asaj që thuhet në përshkrimin e saj bëhet fjalë për pamje në të cilat shihet përleshja e tri femrave, dy prej tyre në një veture taksi dhe e treta me këmbë jashtë automjetit.

Siç edhe mund të shihet në pamje, disa nga burra ishin mbledhur aty, duke tentuar edhe të ndalin përleshjen mes tyre.

Por kjo megjithatë nuk ka ndikuar. Ato përveçse kanë vazhduar përleshjen edhe me grushte, kanë filluar edhe me të shara./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë