Loading…

Rrahet keq truproja e Dan Bilzerian, lajmërohet nga spitali: Kurrë nuk kam përjetuar ‘dajak’ të tillë

  • 28/06/2021 | 15:15

Rrahet keq truproja e Dan Bilzerian, lajmërohet nga spitali: Kurrë nuk kam përjetuar ‘dajak’ të tillë

Truproja personale e milionerit Dan Bilzerian ka folur për mediat greke në lidhje me sherrin ku u përfshi para pak ditësh pasi një grup turistësh francez-marokenët po bënin shqetësonin plazhin.


Nikos Aravantinos u dërgua me urgjencë në Athinë 24 orë më parë, në mënyrë që t’i nënshtrohej një operacioni në nofullën e poshtme.

Ai ka dëmtime të shumta në kokë dhe fytyrë dhe siç thotë ai ai u shpëtua falë ndërhyrjes së një kolegu.

Franko-Marokët po argëtoheshin në një zonë në kufi me Eden View Aparthotel Suites në Mykonos, aksioner i së cilës është truproja grek.

Mysafirët e hotelit u ankuan për zhurmën e bërë nga franko-marokenët dhe menaxheri i hotelit lajmëroi truprojen, i cili u përpoq të qetësonte francez-marokenet nga konsumi i tepërt i alkoolit.

Ata filluan të ziheshin me njëri-tjetrin dhe goditën disa herë edhe truprojën greke i cili tha se ata e sulmuan masivisht me gurë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë