Loading…

Rrahje mes delegatëve të LDK’së, i pranishëm në ngjarje edhe Avdullah Hoti

  • 19/05/2019 | 16:16

Rrahje mes delegatëve të LDK’së, i pranishëm në ngjarje edhe Avdullah Hoti

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, ka qenë i pranishëm në përleshjen fizike që ka ndodhur në degën kryesore të kësaj partie në Mitrovicë, transmeton Gazeta Metro.


Nga përleshja që ka ndodhur në aktivitetin e LDK’së në Mitrovicë është lënduar edhe një polic. Rrahja ka ndodhur për shkak të tensioneve të krijuara ndërmjetpërkrahësëve të Safet Kamberit dhe Faton Pecit, në këtë degë.

I pranishëm në këtë ngjarje ka qenë Avdullah Hoti sipas Gazeta Express, por i njejti nuk i është përgjigjur thirrjeve telefonike.

Ndërsa, kandidatët për kryetar të Degës së LDK-së në këtë degë Safet Kamberi dhe Faton Peci kanë mohuar të kenë qenë në kohën sa ka ndodhur përleshja fizike./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë