Loading…

Rrahje brutale e sharje mes disa grave tek ‘Albi Mall’

  • 31/10/2019 | 23:06

Rrahje brutale e sharje mes disa grave tek ‘Albi Mall’

Dy grupe të grave janë përplasur fizikisht në parkingun e një qendre tregtare në Veternik të Prishtinës të enjten në mbrëmje.

Rrahja brutale, e cila është incizuar nga një qytetar, shfaq dy grupe teksa sulmohen fizikisht mes vete, shkruan Insajderi.

Përleshja zgjat rreth një minutë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë