Loading…

Rrahje brutale në trafik në mes të Prishtinës (Video)

  • 14/07/2017 | 10:35

Rrahje brutale në trafik në mes të Prishtinës (Video)

Një rrahje ndërmjet disa personave ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë në semaforët afër katedrales.


Disa persona nga 2 vetura të ndryshme janë ndalur para semaforëve te katedralja dhe kanë filluar të grushtohen mes vete. Ata kanë përdorur edhe mjete të forta gjatë rrahjes si shkopinj.

KALLXO.com ka siguruar një video gjatë momentin të rrahjes, ku dëgjohet edhe njëri nga pjesëmarrësit në rrahje të thotë “O nxjerre kallashin!”

Dëshmitarët kanë thanë se kanë parë edhe njërin nga personat me armë në dorë, që sipas tyre ka qenë pushkë e tipit AK-47.

Njëri nga pjesëmarrësit në rrahje ishte larguar për një moment, duke e lënë veturën me dyer të hapura në mes të rrugës, derisa ka ardhur Policia e Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë