Loading…

Rrahje masive në një familje në Gjakovë

  • 11/03/2017 | 13:37

Rrahje masive në një familje në Gjakovë

Një rast i rrahjes brenda familjes në të cilën janë përfshirë së paku katër persona është regjistruar dje në Gjakovë.


Në raportin 24 orësh, Policia e Kosovës nuk ka dhënë shumë detaje.

Ka treguar vetëm se rreth orës 13:00, të 10 marsit ka “arrestuar katër të dyshuar meshkuj shqiptarë, (familjarë) pasi që, të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes veti”.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë