Loading…

Rrahje masive për parking te Ambasada e Zvicrës në Prishtinë (Video)

  • 09/03/2017 | 11:38

Rrahje masive për parking te Ambasada e Zvicrës në Prishtinë (Video)

Disa persona janë përleshur dje pasdite fizikisht përball ambasadës së Zvicrës në Prishtinë, pasi që njëri nga pjesëmarrësit në ngjarje nuk donte që të paguante parkingun në rrugën “Adrian Krasniqi” përball ambasadës jo larg stacionit të policisë në lagjen e Muhagjerëve.


Në vendin e ngjarjes menjëherë janë dal policia,  të cilët ndërhyn dhe arrestuan personat e përleshur, raporton Indeksonline.

Kjo rrahje është incizuar nga një kalimtar i rastit.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë