Loading…

Rrahje me karrika mes anëtarëve të LDK’së: Grushte e shkelma në Mitrovicë

  • 19/05/2019 | 16:31

Rrahje me karrika mes anëtarëve të LDK’së: Grushte e shkelma në Mitrovicë

Është përsëritur rrahja me karrika mes anëtarëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), këtë herë destinacioni ishte në Mitrovicë, transmeton Gazeta Metro.


Në Qendrën e Kulturës ”Rexhep Mitrovica” ku po zhvillohej proces zgjedhor i nëndegës së qendrës në këtë qytet, nuk ka përfunduar siç duhet.

Aty një përplasje fizike mes pjesëtarëve e zyrtarëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës ka ndodhur, më poshtë keni momentin kur nisin grushtimet dhe përplasjet mes të pranishmëve.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që në këtë parti rrahën në procese zgjedhore, ishte viti 2006 kur në Kuvendin Zgjedhor të LDK’së kishte ndodhur një përplasje e madhe./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë