Loading…

Rrahje mes shqiptarëve te Dheu i Bardhë (Video)

  • 28/12/2016 | 23:49

Rrahje mes shqiptarëve te Dheu i Bardhë (Video)

Pritjet e gjata në kufi këtyre ditëve i kanë tensionuar mërgimtarët.

Emisioni Interaktiv në KTV ka siguruar një video që tregon përleshje fizike ndërmjet shumë personave, pas përplasjes për kalimin e radhës së pritjes.

Ngjarja ka ndodhur në pikën kufitare te Dheu i Bardhë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë