Loading…

Rrahje mes të moshuarve në Prishtinë, publikohen pamjet

  • 06/10/2022 | 18:47

Rrahje mes të moshuarve në Prishtinë, publikohen pamjet

Një rrahje mes disa të moshuarve ka ndodhur në lagjen “Ulpiana” të Prishtinës.


Në videon që e ka postuar “Vrojtuesit e Lagjes” shihen se si teksa dy të moshuarit grushtohen me njëri tjetrin, të tjerët shohin mirëpo nuk ndërmarrin asnjë veprim.

Në një moment të caktuar një nga të moshuarit tjerë që ishte prezent aty arrin t’i ndajë mirëpo me vëshitërsi.

Nuk dihet nëse për rastin është njoftuar Policia e Kosovës.

VIDEO KËTU.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë