Loading…

Rrahje në koncertin e Elvana Gjatës në Pejë |PAMJE

  • 10/08/2018 | 08:36

Rrahje në koncertin e Elvana Gjatës në Pejë |PAMJE

Përveç këngëve, klipeve apo bashkëpunimeve të sjella deri tani, Elvana ka edhe një axhende të tejmbushur me koncerte në qytet të ndryshme të Shqipërisë.


E gjitha kjo duket sikur 31 vjeçarja po e nis aty ku e kishte lënë. Një pjesë të mirë të koncerteve po I mban në Kosovë dhe së fundmi ishte në Pejë.

Por, gjatë koncertit ka ndodhur një sherr i sjellë në këtë video nga të pranishmit. Në këtë video dallohen rojet e sigurisë të clubit të cilët qëllojnë në grushte një prej fansave të pranishëm.

Nuk dihet saktësisht se çfarë ka bërë fansi ndaj të cilit është reaguar në këtë mënyrë të dhunshme, por videoja e shpërndarë nga përdoruesit e rrjeteve sociale ka marrë komente të shumta.

Kliko KËTU për t’i shikuar pamjet:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë