Loading…

Rrahje ne mes nxënësve dhe arsimtarëve në një shkollë të Vushtrisë

  • 10/06/2019 | 19:14

Rrahje ne mes nxënësve dhe arsimtarëve në një shkollë të Vushtrisë

Rreth orës 15:23 policia ka pranuar një informacion për një rrahje në fshatin Landovicë, ku dyshohet se 3 persona janë përfshirë në një rrahje ndërmjet nxënësve dhe arsimtareve të një shkolle nga Vushtrria e cila ishte në ekskursion, transemton Gazeta Metro.

“Policia ka intervenuar menjëherë dhe ka dalë në vendin e ngjarjes, ka ndaluar të dyshimtit dhe për momentin është duke kryer procedurat e intervistimit në polici. Është njoftuar prokurori kujdestar dhe rasti po vazhdon të hetohet për shkaqet për të cilat ka ndodhur incidenti i rrahjes.”, ka bërë të ditur policia. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë