Loading…

Rrahje në mes të Prishtinës, të përfshira edhe dy gra

  • 05/10/2021 | 09:30

Rrahje në mes të Prishtinës, të përfshira edhe dy gra

Një rrahje e çuditshme ka ndodhur në Prishtinë në orët e mbrëmjes. Disa persona janë rrahur në mes të rrugës. Në mesin e tyre kanë qenë edhe dy gra.


Ata janë ndalur dhe janë rrahur në semaforë në afërsi të “Bill Clinton”.

Ende nuk dihen arsyet e kësaj rrahjeje, mirëpo pamjet nga ky rast tashmë janë publikuar në media.

Deri në momentin e publikimit të tekstit, Policia s’ka kthyer përgjigje për këtë rast.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë