Loading…

Rrahje në Pejë, tre të arrestuar

  • 13/01/2017 | 11:07

Rrahje në Pejë, tre të arrestuar

Në rrugën Nënë Tereza në Pejë, Policia e Kosovës njofton se ka ndodhur një përleshje mes tre personave.

Përleshja siç edhe theksohet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës ka ardhur si pasojë e një mosmarrëveshje.

Dy nga ata që janë përfshirë në përleshje kanë pësuar lëndime trupore dhe më pas kanë pranuar edhe trajtim mjekësor.

Policia thotë se me vendim të prokurorit, tre të dyshuarit pasi janë intervistuar janë dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë