Loading…
Rrahje në QKUK, dyshohet se ka të arrestuar
  • 18/03/2019 | 23:45

Rrahje në QKUK, dyshohet se ka të arrestuar

Në Qendrën Klinike Universitare dyshohet se ka ndodhur një rrahje mes disa përsonave gjatë mbramjës se sotme, transmeton Gazeta Metro.


Dëshmitarët kanë thënë se është fillimisht ka ndërhyrë sigurimi i QKUK-së dhe më pas ka arritur Policia e Kosovës.

Insajder duke u bazuar në deklaratën e dëshimtarëvë thotë se policia ka arrestuar disa persona. Por, akoma nuk dihet nëse kanë pasur problem me stafin apo vetëm mes pacienteve./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë