Loading…

Rrahje në sheshin Nëna Terezë në Prishtinë (Video)

  • 14/07/2017 | 23:47

Rrahje në sheshin Nëna Terezë në Prishtinë (Video)

Një rrahje ka ndodhur sot rreth orës 23:00 në sheshin Nëna Terezë në Prishtinë.


Një dëshmitarë që ka realizuar një video, dhe e ka dërguar në redaksinë e Gazeta Metro, ka thënë se ngatërresa ka qenë e shkurtër, pasi kanë ndërhyrë personat përreth, për të mos lejuar që ajo të eskalojë edhe më tutje.

Sipas dëshmitarit, rasti ka ndodhur rreth orës 23:00.

Mësohet se nuk ka pasur të lënduar. Për rastin është njoftuar edhe policia. Kjo, me gjasë vetë nga njëra prej palëve të përfshira në ngatërresë, pasi më tutje, në afërsi të Kuvendi të Kosovës, policia ka ndaluar një person si të dyshuar.

Nuk dihet se cili ka qenë motivi i kësaj ngatërrese. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë