Loading…

Rrahje si kjo s’keni parë: Grushta, take e shqelma ne mes të burrave dhe grave

  • 09/12/2019 | 22:53

Rrahje si kjo s’keni parë: Grushta, take e shqelma ne mes të burrave dhe grave

Ajo që mund të konsiderohej si një garë rutinë me kuaj, është rikthyer në një “fushë betejë” në Australi. Pas mbarimit të garave, disa gra janë grindur me njëra tjetrën, veprim ky që ka përfshirë edhe meshkujt për ta rikthyer zënkën në përmasa masive.


Në fotot e publikuara shikohen burra që grinden me njëri tjetrin, duke gjuajtur grushte të panumërta. Madje një grua përdori një tufë lulesh për të gjuajtur një person që po dhunonte të dashurin e saj.

Nga ana tjetër shikojmë shumë taka të larta që përdoren nga gratë për të goditur njëra tjetrën, duke e kthyer situatën sa komike por edhe të dhimbshme.

Policia vendase vendosi në pranga disa persona, por ende po heton për zbardhjen të plotë e ngjarjes që deri më tani është ende e paqartë./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë